X

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk duygusu, yaşamımızın bir heyecanı, sevinicidir. Kalbimizi hızlı hızlı çarptıran, midemizde kelebekler uçuşuyor gibi hissettiren, beynimizi sürekli meşgul eden bu duygu aşık olduğumuz kişiyle ilgilidir. O kişiyi her gördüğümüzde ya da düşündüğümüzde heyecanlanır, sürekli onunla konuşmak ya da bakışmak isteriz. Ve bu isteklerden en önemlisi de onun da bize aşık olmasını isteriz. İnsanlar sevmek, aşık olmak duygularına karşı oluşan isteklerinin yanında sevilmek, aşık olunmak da isterler. Aşık olunan kişi de kendinize aşıksa dünyada sizden mutlusu yok gibi hissedersiniz. Ancak ne yazık ki bu güzel duyguyu hissedemeyen insanlarda çoğunluktatır. Aşık olduğu kişi tarafından farkedilmeyen, ya da duygularını aşık olduğu kişiye açıkladığı halde karşılık bulamayan insanlar, reddedilenler de vardır. İşte bu kişiler aşk büyüsü yapma düşüncesiyle karşı karşıya kalmışlardır.

Aşk Büyüsü Var Mıdır?

Aşk büyüsü birçok kesim tarafından varlığı kabul edilmiş bir olgudur. Hatta aşk büyüsünün varlığı en eski medeniyetlere kadar dayanır. Öyle ki son zamanlarda edinilen bilgilere göre 1700 yıllık tarihe sahip eski Mısır papirüslerinde antik aşk büyülerine rastlanmıştır ve araştırmalar halen devam etmektedir. Araştırmalara göre öğrenilen büyülerin birinde, büyüyü yapacak olan kişi, tanrılara, sevdiği kişi olan kadının kendini sevene, aşık olana kadar onun kalbini yakmasını söylüyor diye bir yazı bulunuyor. Bu yazı aşk büyüsünün varlığını işaret ediyor. Bu gelişme aşk büyüsünün varlığından kuşku duyanlar için, onları bir adım daha büyünün varlığına ikna edilmeye yaklaştırmıştır. Eski çağlardaki büyülerde özellikle aşk büyülerinde hep yakmak yakılmak kelimeleri geçmiştir. Örneğin bir aşk büyüsünde, büyüyü yapmak isteyen kişi önce hamamda birkaç adak adıyor. Ve bu adakları bir bir yakıyor ve hamamın duvarlarına bu yanmış şeylerle yazılar yazıyor. Bu yazılar büyü sözcükleri içeriyor. Görüldüğü gibi yine yakmak içeriği taşıyor. Siz de aşk büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız bu yazımızı dikkatle okuyunuz.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapılırken, büyüye olan inancınız çok önemlidir. Büyüye olan inancınız tam olmalıdır. Kimi insanlar büyü yapılacağı esnada kuşkuya düşerler acaba tutacak mı, büyü var mı diye düşünceler geçirirler içlerinden. İşte bu etraflarına olumsuz enerji yaymalarına ve büyünün tutmamasına sebep olur. Büyü yaparken tılsımlı sözcükleri söylemenin yanında o sözcükleri tüm inançlarıyla birleştirip, tılsımlı ortamı yaratıp yapmanız gerekmektedir. Diğer önemli bir husus da büyü yapılması için gerekli olan tüm bilgilerin, malzemelerin eksiksiz bir şekilde toplanmasıdır. Küçük bir malzemeyi ya da kısacık bile olsa bir kelimeyi atlayarak yaparsanız büyü tutmaz. Büyüde kullanılan tılsımlı sözcükler evrene gönderilen bir mesajdır.

 

En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir?

Geçmişten günümüze en etkili aşk büyüsü Canbar diye adlandırılan aşk büyüsüdür. Ancak bu büyüyü kendiniz yaptığınızda tutmayabilir. Uzmanlara göre büyü işlerinden anlayan etkili bir medyuma ya da büyücüye gidip yaptırmanız gerekmektedir. Bu büyü yapılması da zor bozulması da zor olan çok güçlü bir aşk büyüsüdür. Eğer çok büyük inançla yapılırsa bu büyüyü yaptığınız kişi sizi rüyasında görebilir. Düşünceleriniz ne kadar inanç dolu ve güçlü ise büyünüzün tutma ihtimali ve büyü yaptığınız kişinin sizi düşünmesi o kadar kuvvetlenir. Bu büyü tariflerini nereden bulabilirim diyorsanız, artık yaşadığımız çağda bilgiye ulaşmak internet sayesinde çok kolaylaşmıştır. Aşk büyüleri tarifleri içerikli yazıları okuyup kolayca öğrenebilirsiniz. Fakat dediğimiz gibi büyü yapmak kolay bir iş değildir. Mutlaka bilen kişlerle eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Büyüye olan inanç tam olmalıdır.

Aşk Büyüsü işlemlerin hazırlanması süreçleri farklılık göstermektedir, bu tür işlemler sadece bilgili kişiler tarafından hazırlanabilir.Sizde birini kendinize aşık etmek istiyorsanız iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Makale
Başlık
Aşk Büyüsü
Açıklama
Aşk büyüsü , Aşk büyüsü yapma, en etkili aşk büyüsü, aşk büyüsü nasıl yapılır, en hızlı tutan aşk büyüsü
Yazar
Medyum Sonuç
Yayınlayan
Medyum Sonuç
Yayınlayan Logo