X

Aşk Duası

 

Aşk Duası

Son dönemlerde medyumların kendilerini doğru bir şekilde insanlara aksettirebilmesi sonrasında birçok insan hayatındaki sorunlu yanları düzeltmek için medyumlara başvurmaktadır. Bu başvurular esnasında da medyumlardan tılsım, dua, büyü gibi bir takım yardımlar istenmektedir. Aşk duası da bu istekler arasında yer alan dua çeşitlerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Sizin için bütün detaylarını aktaracağımız aşk duası ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bu büyüyü yaptırmak için hemen bağlantıya geçebilirsiniz. Dilerseniz aşk duasının detaylarına şöylece bir göz atalım.

Aşk Duası Nedir

Aşk duası, iki kişi arasındaki aşkı güçlendirmek ya da yeniden alevlendirmek amacı ile yapılan bir dua çeşididir. Oldukça etkili bir yöntem olan aşk duası, birbirine ilgi duyan iki kişinin arasındaki aşkı güçlendirebildiği ve gün yüzüne çıkarabildiği gibi hiç başlamamış bir aşkın ilk adımlarının atılmasına da vesile olabilmektedir. Yani hoşlandığınız ve aşık olduğunuz kişi de size aşık olsun istiyorsanız aşk duasından faydalanmanız mümkündür.

Aşk Duası Ne İşe Yarar

Aşk duası adından da belli olacağı gibi aşk ile ilgili isteklerinizi karşılayabilecek bir dua çeşididir. Aşık olduğunuz insan ile aranızda olan soğukluğu gidermek, aşkınızı yeniden alevlendirmek ve bu aşkın ömür boyu sürmesini sağlamak için de bu büyüye başvurulmaktadır. İlk günkü gibi birbirine aşık kalmak isteyen çiftler için de bu dua uygulanabilmektedir. Özellikle evliliği ilerlemiş ve artık monoton bir ilişki sürecine geçiş yapmış olan evliliklerde taraflardan biri ya da her ikisi de aralarındaki aşkın eski heyecanlı günlerine geri dönmesini isteyebilmektedir. Bu tür durumlarda uygulanabilecek olan birçok aşk duası ve büyü çeşidi bulunmaktadır. Aşk duası ile sevgilinizi, eşinizi ya da nişanlınızı sadece kendinize bağlamanız da mümkün olmaktadır. Bu büyü sadece ilişki içinde olan insanların kullanabileceği bir büyü değildir. Tek taraflı yaşanan aşklarda da karşı tarafın dikkatini çekmek, onu kendine aşık etmek için aşk duaları ve büyüler kullanılabilmektedir. Kısa süre içinde sonuç veren bu büyü türünde oldukça etkili sonuçlar elde edildiğini söylemekte de yarar olacaktır.

Aşk Duası Nasıl Yapılır

Aşk duası yapmanın birbirinden farklı birçok yolu bulunmaktadır. Bunlar arasında en etkili olan yöntemlerden biri adet kanı büyüsü olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu büyüyü uygulayabilmek için adet kanına ihtiyaç duyulmaktadır. Adetin ilk iki günü yani bir ve de ikinci günler büyünün yapılması için en uygun günlerdir. Adet kanının yanı sıra bir de çakıl taşı ve bir parça kumaşa ihtiyaç duyulmaktadır. Bir adet çakıl taşı ve bir parça beze bir miktar adet kanı sürülür. Daha sonra bu taş ve kumaş parçası temiz başka bir kumaş ile sarılır. Bu sarma işleminde oldukça farklı bir dolama sistemi uygulanmaktadır. Sarılmış olan bu cisim gece yarısı bir akarsuyun içerisine bırakılmalıdır. Uygulanan bu aşamalar büyünün tutması için gerekli olan aşamalardır. Aşk büyüleri arasında saç büyüsü ve vefk bebeği ile yapılan büyüler de bulunmaktadır.

Aşk Duasının Tutma Oranı Nedir

Aşk duası tutma oranı oldukça yüksek olan bir duadır. Yapılan uygulama çeşidi büyünün tutma oranını ve hızını değiştirse de en etkili yöntemler olarak vefk bebeği ve adet kadı büyüsü gösterilmektedir. Vefk bebeği büyüsünde 17 günün sonunda büyü etkisini göstermektedir. Adet kanı büyüsünde de birkaç gün içerisinde olumlu belirtiler görülmeye başlanmaktadır. Ancak adet kanı büyüsünde yanlış uygulamalara mahal vermemek önemlidir. Örneğin adet kanını erkeğin içeceğine karıştırmak tamamen hurafe ve sağlıksız bir uygulamadır.