X

Geri Getirme Büyüsü

 

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ 

Zaman içerisin de isteyerek ya da istemeyerek ayrıldığımız sevdiklerimiz,ailemizin bir üyesi ya da çok sevdiğimiz dostlarımız olabilir.

Hayatın hemen her döneminde yaşanabilecek bu ayrı düşme olaylarında tekrar barışmak için  çaba gösteren bir taraf muhakkak olacaktır,normal gidişatta çözülemeyen ayrılık çarelerinde büyülere de başvurulur,birçok etkili gideni geri getirme tekrar bir araya getirme ve sevgiyi kalan yerden devam ettirme etkileri vardır.

Hemen her büyü olayında olduğu gibi kendimizin yapabileceği etkili büyüler de mevcuttur,ama ben bu konuda yetkin değilim bir uzmana danışayım diyorsanız muhakkak medyum ehliyeti olan yetkin biri ile bu yola çıkmalısınız.

Geri getirme büyüsü için çok geç kalınmadan harekete geçmek gerekir,sevgilinizle ayrılığınızın üzerinden bir yıl geçmemiş olması çok çok eski tarihlere dayanmayan ayrılıklarda bu büyülerin tesiri daha yüksektir.

Arkadaşınız eşiniz dostunuzun önerdiği medyumlar ( denenmiş ve sonuç alınmış olanlar ilk tercihiniz olmalıdır,ama herkese söyleyemem kendim sessizce halledeceğim derseniz ) dan destek alabileceğiniz gibi ilk denemeyi kendiniz de yapabilirsiniz,etkili bir geri getirme büyüsü tılsımını sizlere sunuyoruz.

Geri getirme büyüsü için işleme başlamadan önce maddi ve manevi kirlerden kötü enerjilerden arınmak gerekir,bu arınma için en etkili yöntem bedeni kirlerden abdest alarak manevi kirlerden de namaz kılarak arınma işlemini tamamlamak gereklidir.

Bedeni arınma için gusül abdesti de alınabilir,büyünün etkisini artırmak ve manevi gücü yükseltmek için bu şarttır,geri getirme büyüsünü vakit olarak ikindi namazı sonrası yapmanız daha iyi olacaktır Havas ilmi kitaplarında birçok büyü için vakit ve zaman belirtilmektedir,burada bahsettiğimiz büyü sevgili ve ya eşi geri döndürmek ve eski mutlu günlerine geri dönmek için yapılan bir büyüdür.

Geri getirme büyüsü için gerekenler

Eski sevgilinizin ve ya eşinizin fotoğrafı (mimkünse boy fotoğrafları)

Sizin fotoğrafınız

Beyaz temiz bir dosya kağıdı

Yeşil mürekkepli dolma kalem

Bilmeniz gereken dualar Elham süresi ve İhlas süresi

Okunacak esma Ya Vedüd

İkindi namazının hemen ardından hazırlığınızı yaparak elde ettiğiniz geri gelmesini istediğiniz sevgiliniz ya da eşinizin ve sizin fotoğraflarınızı kıbleye doğru dönerek elinize almakla başlıyor.

Besmele çekerek her fotoğrafa 1 Elham üç ihlas süresi okuyorsunuz ( iki fotoğraf olduğu için 2 elham altı ihlas okumuş oluyorsunuz)

Okumalar bittikten sonra Fotoğrafların üzerine tam sol göğüs kafesine denk gelecek şekilde yeşil mürekkepli kalemle bir daire çizilir geri gelmesi istenen kişinin fotoğrafında bu boşluğa sizin annenizin ismi ve sizin isminiz yazılır,sizin fotoğrafınızın sol göğüs kafesi üzerine bir daire çizilir ve gelmesi istenen kişi ile onun annesinin adı yazılır.

Bu yazma işlemi bittikten sonra her fotoğraf üzerine 1000 defa ya vedüd esması okunur.(ihlasla ve içten tesbihat yapılmalıdır.)

Ya Vedüd esması seven sevenleri buluşturan anlamlarını kapsamaktadır bu sebeple fotoğrafların üzerine biner defa okunurken sesi duyabilecek yükseklikte ve ihlasla okunmalıdır,tesiri çok yüksek olan bu esma doğru okunduğunda açmadığı sevgi kapısı yoktur.

Tesbihatlar da bittikten sonra hazırlamış olduğunuz beyaz dosya kağıdına besmele ile fotoğraflar sabitlenir, ve üzerine içinizden geldiği şekilde Rabbinize dua ederek Ya Vedüd esmasını yazarak Vedüd aşkına Geri gelmesini istediğiniz kişininde adını yazarak tez vakitte size dönmesini istediğinizi ve ölüm dışında hiçbir gücün sizi ayıramayacağını cümle fanilerin bunu böyle bilmesi gerektiğini yazarak bu dosya ve resimleri evinizin oturma odasında gelen geçen herkesin görebileceği bir yere asmanız gerekmektedir.

Allahın izni ile 30 ile 60 gün içerisinde aranızdaki buzlar eriyerek sevdiğiniz insan size dönecektir.

Elbette Esmalar çok etkilidir,huşu içerisinde okunması ise çok tesirlidir unutulmamalıdır