X

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü

Günümüzde birçok insan çeşitli sorunlarını çözmek için büyüye başvurabilmektedir. Huzursuzlukların son bulması, sevginin daim olması, kişiler arasındaki saygının ömür boyu sürmesi ve eğer bir geçimsizlik durumu var ise bunun son bulması için dahi bir takım büyüler yaptırılabilmektedir. Aşk büyüsü, soğutma büyüsü ve benzeri büyülerin yanı sıra muhabbet büyüsü olarak tanımlanan bir büyü çeşidi de bulunmaktadır. Sizin için bütün detaylarını paylaşacağımız muhabbet büyüsünü yaptırarak siz de sevgi ve muhabbetin hayatınızda daim olmasını sağlayabilirsiniz.

Muhabbet Büyüsü Nedir

Muhabbet büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kişiler arasındaki muhabbetin artması, sevginin ve saygının daim olması, dolayısı ile de çiftler ya da aileler arasındaki huzurun uzun sürmesi için uygulanan bir büyüdür. Oldukça etkili olan, bozulması uğraş isteyen ve inanıldığı takdirde etkisini bir ömür boyu koruyabilecek olan muhabbet büyüsü, herkes tarafından tercih edilebilecek olan ve son zamanlarda da sıklıkla yaptırılan büyüler arasında yer almaktadır.

Muhabbet Büyüsü Ne İşe Yarar

Muhabbet büyüsü birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. En çok kullanım nedeni ise eşler arasında biten muhabbetin yeniden başlatılmak istenmesidir. Artık sıkıcı ve rahatsız edici bir hal almaya başlayan evliliklerde, flörtlerde ya da nişanlılık aşamasında, çiftlerin yeniden hoş sohbet, sevgi ve muhabbet dolu bir ortama kavuşması için bu büyü kullanılmaktadır. Birbirleri ile paylaşım yapacak konular bulamamaktan şikayetçi olan çiftleri eski mutlu ve bol sohbetli günlerine kavuşturmak için tercih edilen bu büyü, yeni tanışan çiftler arasındaki muhabbetin hızlı bir şekilde ilerlemesi için de yaptırılmaktadır. Özellikle görücü usulü denilen görüşmelerde insanların birbirlerine kolay bir şekilde alışması ve aradaki muhabbet zincirinin daha çok genişlemesi için aileler bazen muhabbet büyüsüne başvurabilmektedir. Muhabbet büyüsü söz konusu olduğunda sadece çiftlere odaklı kalmamak gerekmektedir. Aralarında huzursuzluk ve geçimsizlik olan gelin görümce, kayınvalide gelin gibi bireyler arasındaki muhabbeti arttırmak için de bu büyü tercih edilebilmektedir. Kısaca büyünün amacı insanları ortak bir paydada buluşturacak muhabbetin ve sevginin artmasını sağlamaktır.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Muhabbet büyüsünün yapılması için öncelikle büyünün yapılacağı kişi ile telepatik bir bağ kurulmaktadır. Bu sayede kişinin beynine bazı mesajlar iletilebilmektedir. Vefk tılsımı ile yapılan muhabbet büyüleri ise en etkili olan büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyünün hazırlık aşaması toplam 7 gün olarak belirlenmektedir. İlk aşamada 20 adet tuz hazırlanmaktadır. Bu tuzlara ayrı ayrı buruc suresi okunmaktadır ve ardından tuzlar ateşe atılıp yakılmaktadır. Tüm bunlar yapılırken Tevekkelü ya huddame, hazihis suretiş şerifeti ve ahriku kalbe fülan ibni fülanete bi muhabbeti fulane binti fulabeh bi hakkı hazihissuretiş şerifeh cümlesi de tekrar edilmektedir. Bütün bu aşamalar tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişide oluşan etkiler gözle görülür bir biçimde artış gösterecektir.

Muhabbet Büyüsünün Tutma Oranı Nedir

Muhabbet büyüsü oldukça etkili ve tutma oranı çok yüksek olan büyü türlerinden biridir. Büyünün tutması, büyü yaptırılmadan önce onu yaptıracak kişinin büyünün tutacağına olan inancı ile doğru orantılıdır. Yani büyüyü yaptıracak olan kişi büyünün tutacağına ne kadar çok inanırsa büyünün tutma oranı ve etki süresi bir o kadar artacaktır. Bozulması zor olan ve istendiği takdirde kişiler arasındaki muhabbetin ömür boyu sürmesini sağlayacak olan muhabbet büyüsü, hem yaptıranı hem de yapılan kişileri uzun süre huzurlu bir hayata kavuşturmaktadır. Büyüyü yaptırdıktan sonra vazgeçen ve muhabbet büyüsü ortadan kalksın isteyenlerin de büyüyü yaptırdıkları medyumdan destek almaları şarttır.