X

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

İnsanlar tarafından birçok alanda birçok çeşit büyüler yaptırılmaktadır. Aşık etme büyüsü, yakınlaştırma büyüsü, geri getirme büyüsü, muhabbet büyüsü gibi büyüler oldukça etkili olan büyüler başında gelmektedir. Bu büyülerden birisi de kısa sürede büyük etki gösteren soğutma büyüsü olmaktadır. Soğutma büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle soğutma büyüsünün neden yapıldığını, kimler için ve nasıl yapıldığını ayrıntıları ile bilmeniz gerekmektedir. Çünkü tutma oranı oldukça yüksek olan soğutma büyüsünü tam anlamı ile yaptığınızda ve bu büyü tuttuğunda pişmanlık yaşamamanız için bu büyü hakkında tüm ayrıntıları öğrenmeniz faydanıza olacaktır.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Büyü türlerinin içinde oldukça fazla tercih edilen soğutma büyüsü birbirinden ayrılmasını istediğiniz ya da birinden kurtulmak için yaptırdığınız en kolay ve etkili ayırma büyüsü olarak bilinmektedir. Son derece etkili olan soğutma büyüsü, iki kişinin ayrılmasında kısa sürede etkili olmaktadır.

Soğutma Büyüsü Kimler İçin Neden Yapılmaktadır? 

İki arasına soğukluk sokmak ve sonunda da iki kişi ayırmak için yaptırabileceğiniz bir büyüdür. Soğutma büyüsünün en temel amacı; ayırmak istenen kişinin kendiliğinden, diğer kişiye herhangi bir zarar teşkil etmeden isteği doğrultusunda ayrılmasını sağlamaktır. Soğutma büyüsünün yapıldığı kişi karşısındaki kişiye kör kütük aşık dahi olsa aşkı ve sevgisi biranda erir ve sevdiği kişiden hızlı bir şekilde bağlarını koparır. Yani birbirine deli gibi aşık olan ve çok seven iki kişiyi soğutma büyüsü ile ayırmak oldukça kolaydır.

Soğutma Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Sona Ermektedir?

Doğru bir şekilde yaptırdığınız soğutma büyüsü neredeyse büyü yapılan kişinin hayatının sonuna kadar tesirini devam ettirmektedir. Zaten tutma oranı yüksek olan soğutma büyüsü, yapıldığı kişinin hayatı boyunca soğuduğu kişiden uzak duracaktır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Soğutma büyüsünün etkili olması için uygulanan birçok aşama vardır. Kitaplarda yer alan soğutma büyüsü ile ilgili dualar belirli seferlerde ve belirli zamanlarda okunur ve böylece soğuma büyüsü yapılacak kişiye niyetle musallat edilir. Böylece yaptırdığınız soğutma büyüsü kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar.

Soğutma Büyüsü Kaç Şekilde Yapılmaktadır?

Soğutma büyüsü amaçlarına göre toplamda üç yöntemle yapılmaktadır. Hamaylı, Celp ve Vefki olmak üzere üç farklı çeşitte yapılan soğutma büyülerinin her birinin amaçları ve yöntemleri farklılık göstermektedir.

Soğutma büyüsünün birçok çeşidi vardır. Soğutma büyüsü; anneden soğutma büyüsü, sevgiliden soğutma büyüsü, karıdan soğutma büyüsü, kocadan soğutma büyüsü, aileden soğutma büyüsü gibi birçok alanda yapılan etkili büyülerin başında gelmektedir. Bu büyü ile büyü yaptıracağınız kişinin birinden ya da birilerinden anında soğumasını sağlayabilirsiniz.